Kurs hakowego

NOWOŚĆ

Kurs hakowego

Szkolenia w zakresie wykonywania czynności hakowego prowadzone przez naszą firmę mają na celu profesjonalne przygotowanie do prawidłowej oraz bezpiecznej obsługi urządzeń transportowych wyposażonych w hak. Wykorzystywanych do przemieszczania, załadunku, rozładunku ładunków na placach składowych i magazynach, przy pracach remontowych, montażowych czy budowlanych, a także współpracy z operatorami urządzeń dźwigowych takich jak suwnice, dźwigi, żurawie lub inne.

Skierowane są do osób prywatnych pragnących podnieść swoje kompetencje oraz pracodawców chcących posiadać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

 

WYMAGANIA:

  • Ukończone 18 lat.
  • Wykształcenie min. podstawowe

 

ZAKRES SZKOLENIA:

Każda osoba biorąca udział w naszym kursie dowie się m.in.:

  • jak stosować się do zasad BHP,
  • jakie metody stosować podczas wykonywania czynności hakowego,
  • jak w prawidłowy sposób wykonywać czynności hakowego,
  • jakich parametrów należy przestrzegać w wykonywaniu czynności hakowego,
  • w jaki sposób rozpoznawać zagrożenia w wykonywaniu czynności hakowego.

 

FORMAT SZKOLENIA:

Galileum jest ośrodkiem szkoleniowym otwartym na potrzeby kursantów, jesteśmy elastyczni oraz dostosowujemy się do naszych klientów.

Oferowane przez nas szkolenia są szczególnie atrakcyjne dla pracodawców, chcących przeszkolić konkretną grupę pracowników, są również w pełni  dostosowane do potrzeb usługobiorcy. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się ze specyfikacją Państwa firmy oraz dostosowują do niej program oraz czas trwania szkolenia. Szkolenia realizujemy w siedzibie klienta.

W oparciu o nasze doświadczenie preferujemy indywidualny tryp prowadzenia zajęć, dlatego do Państwa potrzeb dostosowujemy wszelkie aspekty kursu.

Zajęcia prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych wykładowców oraz  instruktorów posiadających niezbędne uprawnienia w zakresie wykonywania czynności hakowego, długoletnią praktykę, a także kurs pedagogiczny.

 

UZYSKIWANE UPRAWNIENIA:

Każdy uczestnik otrzymuje odpowiednie zaświadczenie wydawane przez nasz ośrodek szkoleniowy, o ukończeniu kursu hakowego. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2014r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2014 poz. 622).

 


 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Masz dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt z wybranym oddziałem firmy bądź infolinią pod numerem telefonu: 801081246.

 

WYBIERZ ODDZIAŁ NASZEJ FIRMY
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk
Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin
Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów
Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra