Obsługa

NOWOŚĆ

Obsługa

 

Szkolenia w zakresie obsługi wciągników i wciągarek prowadzone przez naszą firmę mają na celu profesjonalne przygotowanie do teoretycznego oraz praktycznego egzaminu przed Komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie obsługi wciągników i wciągarek. Kursy prowadzimy w kategoriach:

  • IW - Wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: wciągniki typu PWŁ (pneumatyczne wciągniki łańcuchowe) i PWS (pneumatyczne wciągniki samojezdne).
  • IIW  -  Wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe.

Skierowane są do osób prywatnych pragnących podnieść swoje kompetencje oraz pracodawców chcących posiadać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

 

WYMAGANIA:

  • Ukończone 18 lat.
  • Badania psychologiczne
  • Badania lekarskie dopuszczające do obsługi wciągników i wciągarek

 

ZAKRES SZKOLENIA:

Obejmuje zagadnienia wymagane do egzaminu przed komisją powołaną przez UDT, realizowany jest na podstawie programu Urzędu Dozoru Technicznego.

Każda osoba biorąca udział w naszym kursie dowie się m.in.:

  • jak stosować się do zasad BHP,
  • jakie metody stosować podczas wykonywania czynności przy obsłudze wciagników i wciągarek,
  • jak w prawidłowy sposób wykonywać czynności przy obsłudze wciagników i wciągarek,
  • jakich parametrów należy przestrzegać w wykonywaniu czynności przy obsłudze wciagników i wciągarek,
  • w jaki sposób rozpoznawać zagrożenia w wykonywaniu czynności przy obsłudze wciagników i wciągarek.

 

FORMAT SZKOLENIA:

Galileum jest ośrodkiem szkoleniowym otwartym na potrzeby kursantów, jesteśmy elastyczni oraz dostosowujemy się do naszych klientów.

Oferowane przez nas szkolenia są szczególnie atrakcyjne dla pracodawców, chcących przeszkolić konkretną grupę pracowników, są również w pełni  dostosowane do potrzeb usługobiorcy. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się ze specyfikacją Państwa firmy oraz dostosowują do niej program oraz czas trwania szkolenia. Szkolenia realizujemy w siedzibie klienta.

W oparciu o nasze doświadczenie preferujemy indywidualny tryp prowadzenia zajęć, dlatego do Państwa potrzeb dostosowujemy wszelkie aspekty kursu.

Kurs obejmuje dwie części, część teoretyczną oraz praktyczną naukę obsługi wciagników i wciągarek.

Zajęcia prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych wykładowców oraz  instruktorów posiadających niezbędne uprawnienia w zakresie obsługi wciagników i wciągarek, długoletnią praktykę, a także kurs pedagogiczny.

 

UZYSKIWANE UPRAWNIENIA:

Każdy uczestnik otrzymuje odpowiednie zaświadczenie wydawane przez nasz ośrodek szkoleniowy, o ukończeniu kursu na obsługę wciagników i wciągarek. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2014r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2014 poz. 622).

Po zdaniu egzaminu przed Komisją powołaną przez UDT otrzymują Państwo certyfikat UDT uprawniający do pracy przy obsłudze wciagników i wciągarek.

 


Poniżej do pobrania wniosek UDT

 

Wniosek


 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Masz dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt z wybranym oddziałem firmy bądź infolinią pod numerem telefonu: 801081246.

 

WYBIERZ ODDZIAŁ NASZEJ FIRMY
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk
Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin
Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów
Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra