Obsługa

NOWOŚĆ

Obsługa

Szkolenia w zakresie obsługi wózków widłowych prowadzone przez naszą firmę mają na celu profesjonalne przygotowanie do obsługi wózków widłowych, a także, jeśli takie jest Państwa życzenie do teoretycznego oraz praktycznego egzaminu przed Komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie obsługi wózków widłowych. Kursy prowadzimy na wózkach widłowych wszelkich typów: ciągnikowych, podnośnikowych, unoszących oraz naładownych.

Skierowane są do osób prywatnych pragnących podnieść swoje kompetencje oraz pracodawców chcących posiadać wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

 

WYMAGANIA:

  • Ukończone 18 lat.
  • Badania psychologiczne
  • Badania lekarskie dopuszczające do obsługi wózków widłowych

 

ZAKRES SZKOLENIA:

Obejmuje zagadnienia wymagane do egzaminu przed komisją powołaną przez UDT, realizowany jest na podstawie programu Urzędu Dozoru Technicznego.

Każda osoba biorąca udział w naszym kursie dowie się m.in.:

  • jak stosować się do zasad BHP,
  • jakie metody stosować podczas wykonywania czynności przy obsłudze wózków widłowych, 
  • jak w prawidłowy sposób wykonywać czynności przy obsłudze wózków widłowych,
  • jakich parametrów należy przestrzegać w wykonywaniu czynności przy obsłudze wózków widłowych
  • w jaki sposób rozpoznawać zagrożenia w wykonywaniu czynności przy obsłudze wózków widłowych.

 

FORMAT SZKOLENIA:

Galileum jest ośrodkiem szkoleniowym otwartym na potrzeby kursantów, jesteśmy elastyczni oraz dostosowujemy się do naszych klientów.

Oferowane przez nas szkolenia są szczególnie atrakcyjne dla pracodawców, chcących przeszkolić konkretną grupę pracowników, są również w pełni  dostosowane do potrzeb usługobiorcy. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się ze specyfikacją Państwa firmy oraz dostosowują do niej program oraz czas trwania szkolenia. Szkolenia realizujemy w siedzibie klienta.

W oparciu o nasze doświadczenie preferujemy indywidualny tryp prowadzenia zajęć, dlatego do Państwa potrzeb dostosowujemy wszelkie aspekty kursu.

Kurs obejmuje dwie części, część teoretyczną oraz praktyczną naukę jazdy na wózkach widłowych.

Zajęcia prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych wykładowców oraz  instruktorów posiadających niezbędne uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych, długoletnią praktykę, a także kurs pedagogiczny.

 

UWAGA!

Przeważająca liczba wózków w zakładach pracy jest zasilana butlą gazową, więc oferowany przez nas kurs obejmuje tematykę bezpiecznej eksploatacji i wymiany butli.

 

UZYSKIWANE UPRAWNIENIA:

Każdy uczestnik otrzymuje odpowiednie zaświadczenie wydawane przez nasz ośrodek szkoleniowy, o ukończeniu kursu na obsługę wózków widłowych. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2014r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2014 poz. 622).

Dodatkowo jeśli zdecydują się Państwo na egzamin przed Komisją powołaną przez UDT, jego zdanie gwarantuje otrzymanie certyfikatu UDT uprawniającego do pracy przy obsłudze wózków widłowych.

 


Poniżej do pobrania wniosek UDT

 

Wniosek


 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Masz dodatkowe pytania?

Prosimy o kontakt z wybranym oddziałem firmy bądź infolinią pod numerem telefonu: 801081246.

 

WYBIERZ ODDZIAŁ NASZEJ FIRMY
Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk
Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin
Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów
Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra